Wybrane losowo
Ostatnio dodane
Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 39689

TYLKO NA ZAMÓWIENIE

Nie zdarzyło mi się zrobić dwa razy takiego samego mebla.  Wszystko nad czym pracuję, jest wyjątkowe, jest niepowtarzalne bo takie musi być. Natura nigdy nie stworzy dwa razy takiej samej gałęzi, korzenia czy pnia.

 Aby proces tworzenia mebla zakończył się stuprocentowym sukcesem, trzeba mi:

- jasno sklarowanej koncepcji mebla, zdefionwanego przeznaczenia oraz estetyki - oczywiście zawsze staram się cos zasugerować, dodać od siebie, przekonać do racji bytu poszczególnych rozwiązań, czy też sprzedać mój pomysł - jednakże ostateczna wersja należy do Was.

-  akceptacji ostatecznej ceny  i projektu mebla, elementu małej architektury lub galanterii - ustalenie na drodze mailowej, aby obie strony posiadały taką samą klarowną wersję pomysłu.

- czasu - oczekujesz jakości - cierpliwie poczekaj, stworzenie rzeczy wyjątkowych wymaga precyzji oraz staranności. Proszę - zrozum, że pośpiech jest najgoszym wrogiem stolarza.

Płatność:

- 50/50 - standardowo 50% wartości zamówienia przy potwierdzeniu projektu, 50% przy odbiorze. Jeżeli w grę wchodzi obszerne zamówienie z montażem, wtedy rozsądnym układem jest system 50 % przed, 30% po moim potwierdzeniu ukończenia pracy i Waszej akceptacji finalnego produktu. Ostatnie 20% płatne na montażu lub do 7 dni po jego zakończeniu.

Ze względu na ograniczone możliwości magazynowe, nie przechowuję wyprodukowanych przedmiotów dłużej niż 1 miesiąć od daty zakończenia ich produkcji, chyba że zostało to z góry ustalone. Po tym czasie wystawiam przedmiot na allegro.